Екран Corning® Gorilla® Glass 3
Водостійка конструкція класу IP52
Збільшення RAM
Подивіться на можливості розваг по-новому, почавши використовувати moto e14. Ваш улюблений контент заграє новими фарбами завдяки над’яскравому дисплею з діагоналлю 6,56 дюйма й частотою 90 Гц у поєднанні зі звуком Dolby Atmos®. Виконуйте кілька завдань одночасно без зайвих зусиль, отримуючи до 4 ГБ оперативної пам’яті за допомогою функції «Збільшення RAM». І все це – у тонкому легкому телефоні, який прослужить вам довго, тому що має скло Corning® Gorilla® Glass 3 й водостійку конструкцію з класом захисту IP52. Ваш компаньйон у світі розваг, moto e14, вже доступний.
Легкий та тонкий телефон створено з матеріалів найвищої якості й краще захищено завдяки склу Corning® Gorilla® Glass 3 та водостійкій конструкції з класом захисту IP52.
Завдяки інтелектуальним функціям, які покращують зображення, усі ваші знімки готові до публікації в соціальних мережах.
Отримуйте унікальні враження від звуку й зображення: телефон має над’яскравий екран HD+ із діагоналлю 6,56 дюйма й високою частотою оновлення 90 Гц, який доповнюється звуком Dolby Atmos®.
Користуйтеся перевагами швидкої роботи та ефективніше виконуйте усі завдання. Прискорюйте роботу телефона, отримуючи до 4 ГБ оперативної пам’яті за допомогою функції «Збільшення RAM».
Потужний восьмиядерний процесор забезпечує безперебійну роботу, покращуючи якість зображення у відеочатах і розширюючи можливості зйомки фото з використанням технології ШІ. Батарея з великою ємністю 5000 мА·год дає змогу користуватися телефоном 40 годин, а пристрій для швидкого заряджання потужністю 15 Вт відновлює заряд без великих витрат часу. Ніколи не замислюйтеся про пам’ять, адже телефон має вбудовану пам’ять 64 ГБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Тип екрану | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вага | 178.8 г |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Діафрагма основної камери | f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 3 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS |
| ОС | Android 14 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп |
| Особливості | Fast Charge 15W |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 163.5 x 74.5 x 8 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash) |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Колір | Пурпуровий |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
- Ціна: 2 912 ₴

