Смартфон не тільки для дзвінків
З цим водонепроникним, міцним та витривалим смартфоном ви дійсно можете піти далеко. Саме тому він оснащений модулем NFC, що дає можливість зв'язати телефон із платіжною карткою або карткою для електронних замків, наприклад, у готелях або комунальних господарствах.
Великий 5.71-дюймовий екран, виріз для камери та багато іншого
Броньованому смартфону потрібний міцний екран. Звичайно, він має бути великим, але без перебільшення. Немає нічого кращого, ніж скло Gorilla Glass, яке входить до стандартної комплектації пристроїв Maxcom, адаптованих для професійного виживання. Фірмовий малюнок та край вирізу екрана були розроблені на основі результатів досліджень, спрямованих на оптимізацію довговічності екранів Maxcom.
Довше використання на одному заряді
Спеціальні завдання можуть зайняти деякий час. Тому специфікацію смартфона оптимізовано для енергоощадження. Нові компоненти та електроніка споживають менше енергії, а в MS572 встановлена ще більш ємна батарея. 4100 мА*год у звичайних умовах іноді можуть змусити забути про наснажувальний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAXCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 205 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Процесор | MediaTek Helio A20 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1520х720 |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Відеоядро | PowerVR GE8300 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 5.71" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфоні |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 4 core |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | гума; пластик |
| Матеріал екрану | скло |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS;ГЛОНАС |
| ОС | Android 9.0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 3 Gb |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 3G;4G |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 128 Gb |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус; спалах |
| Колір | Темно-сірий |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
- Ціна: 3 981 ₴


