Ще тонший, ще потужніший!
7.7 мм преміальний тонкий дизайн
Елегантність моделі проявляється в унікальному сучасному дизайні, що чудово виглядає в руках і миттєво привертає увагу. Кожна деталь ретельно підібрана і виконана з витонченим смаком. Завдяки вдалій ергономіці форми та оптимальним розмірам, пристрій є надзвичайно зручним у використанні..
За надтонким преміальним корпусом товщиною всього 7.7 мм в Infinix HOT 50 приховане потужне технічне наповнення. Процесор MediaTek Helio G100 забезпечує продуктивну роботу додатків та ігор, а оперативна пам'ять, яку можна розширити до 16 ГБ, гарантує миттєвий запуск усіх програм. Для зберігання ваших фото, відео та інших медіафайлів передбачено 256 ГБ вбудованої пам'яті, що забезпечує достатньо місця для всього необхідного!
Завдяки об'єму акумулятора на 5000 мА*г, термін служби якої становить тепер мінімум 4 роки, Infinix HOT 50 відмінно справляється зі щоденними завданнями і швидко заповнює енергію зарядкою FastCharge 18 Вт.
У блоці основної камери розташовані три об'єктиви, з яких головний має роздільну здатність 50 мегапікселів і широкий діапазон діафрагми (f/1.6), що гарантує високу якість зображень з чудовою деталізацією навіть при слабкому освітленні. Фронтальна камера на 8 МП (f/2.0) забезпечує чіткі селфі та дозволяє проводити відеодзвінки у високій роздільній здатності.
Infinix HOT 50 обладнаний яскравим 6.78-дюймовим FHD+ Always-On дисплеєм з роздільною здатністю 1080x2460. Екран має частоту дискретизації 240 Гц і частоту оновлення 120 Гц, що забезпечує плавну навігацію та зручне керування операційною системою. Крім того, дисплей відрізняється високою контрастністю та піковою яскравістю до 800 ніт. Пристрій оснащений великим безрамковим екраном, який займає 90,60% фронтальної панелі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Зелений |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 187 г |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 50 + 2 + 2 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS |
| ОС | Android 14 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп |
| Особливості | Fast charging 18W |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 х 2640 |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 2 Тb |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
- Ціна: 6 799 ₴









