Смартфони, Multi SIM, 1 SIM, 2G, 3G, 4G, 6.56", 1612 х 720, 90 Гц, CPU - Unisoc T606, 6 Gb, 128 Gb, 50 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, гіроскоп, темно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Тип екрану | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 187 г |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 50 + 2 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 1 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS |
| ОС | Android 14 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 256 Gb |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴







