Смартфон Blackview SHARK – це відмінний баланс ціни та якості. Він працює на базі потужного восьмиядерного процесора MediaTek Helio G99, тому забезпечує бажану швидкодію при виконанні будь-яких завдань. Отримуйте цілком нові ігрові враження та можливості обробки зображень. Інтегрована система охолодження ефективно відводить тепло з процесора, що дозволяє досягти бажаної продуктивності без зміни тривалості автономної роботи. Великий 6.78-дюймовий, 2.4K FHD+ дисплей із частотою оновлення 120 Гц відтворює чітке реалістичне зображення та плавне відео. Яскравість 500 ніт дозволяє без перешкод користуватись смартфоном просто неба у сонячну погоду.
Смартфон Blackview SHARK оснащений основною 64-мегапіксельною камерою Samsung ISOCELL GW3, 13-мегапіксельною Samsung ISOCELL 3L6 фронтальною камерою та надгучним динаміком Smart-К, який відтворює чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне відео з роздільною здатністю до 2К, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Смартфон підтримує технологію оптимізації зображень ArcSoft 7.0. Вона допоможе провести приголомшливу портретну зйомку з розмитим фоном та виглядати прекрасно на всіх фотографіях, зроблених у режимі Beauty. Робіть селфі в умовах слабкого освітлення – підсвічування обличчя SHARK 8 не дасть зіпсувати ваші фото, зроблені під час вечірніх прогулянок. Знімайте чудові пейзажі у панорамному режимі, отримуйте барвисті фотографії у режимі HDR, розглядайте найдрібніші деталі на чітких зображеннях у нічному режимі. Із швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 8 ГБ, яку можна збільшити до 16 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатись між додатками. 256 ГБ вбудованої пам'яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя – смартфон оснащений трьома слотами для карток та підтримує одночасно дві SIM-карти та TF карту. Не витрачайте час на внесення пін-коду – сканер пальців захистить вашу конфіденційну інформацію та допоможе миттєво розблокувати телефон. Вбудований NFC модуль дозволяє одним дотиком здійснювати безпечні безконтактні платежі, користуватись громадським транспортом, обмінюватись цифровим контентом та підключати електронні пристрої. Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS 4.0, яка базується на Android 13, забезпечує належний захист даних та пропонує безліч додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон Blackview SHARK простим та зручним у користуванні.
Акумулятора ємністю 5000 мA*год вистачає до 26 годин розмов, 7 години перегляду відео, 6 годин ігор або на 437 годин у режимі очікування. Функція швидкої зарядки 33 Вт допоможе за швидко поповнити заряд смартфона, а функція реверсної зарядки дозволяє заряджати інші пристрої через порт USB Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Сірий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 199 г |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP2 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 64 + 2 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS |
| ОС | Android OS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;швидке зарядження |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2460 pixels |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 1 Тb |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
- Ціна: 7 613 ₴





