Apple Intelligence
iPhone 16 створено для Apple Intelligence, системи персонального інтелекту, яка допомагає вам писати, висловлюватись і виконувати завдання без зусиль. Завдяки революційному захисту конфіденційності ви можете бути впевнені, що ніхто інший не зможе отримати доступ до ваших даних — навіть Apple.
Нова кнопка камери
Тепер ви можете зробити ідеальне фото чи відео за рекордно короткий час. Керування камерою дає вам простіший спосіб швидко отримати доступ до інструментів камери. Просто проведіть пальцем, щоб налаштувати такі функції камери, як експозиція чи глибина різкості, і перемикайтеся між об’єктивами або використовуйте цифрове масштабування, щоб кадрувати свій знімок — як вам подобається.
Нова система камер
Універсальна нова система камер iPhone 16 робить чудові фотографії — зблизька чи здалеку. 48-мегапіксельна камера Fusion «два в одному» дозволяє робити приголомшливі зображення з надвисокою роздільною здатністю. Ультраширококутна камера знімає надзвичайно крупним планом макрознімки або ширші, масштабніші зображення. А за допомогою просторової зйомки ви навіть можете знімати фотографії та відео в 3D, які можна переглядати за допомогою Apple Vision Pro.
Процесор А18
Зустрічайте A18, створений спеціально для Apple Intelligence — і багато іншого. Він на два покоління випереджає чіп A16 Bionic в iPhone 15. Він підтримує такі функції камери наступного рівня, як Photographic Styles і Camera Control. Усе з винятковою енергоефективністю для продовження терміну служби акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Модель телефону | Apple iPhone 16 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 170 г |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Apple A18 |
| Екран | |
| Тип екрану | OLED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceID |
| Вбудовані датчики | акселерометр;барометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Іміджеві |
| Кількість мегапікселів камери | 48 + 12 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість ядер | 6 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;iBeacon;QZSS;GPS;A-GPS |
| ОС | iOS 18 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1179 х 2556 |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
- Ціна: 42 943 ₴









