Технологія друку - лазерна, монохромний, A4, 2400 х 600, Друк моно - 26 стор/хв, Подача - 250 аркушів, Вивід - 100 аркушів, Дуплекс - так, USB, Споживання - 455 Вт, 6.9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Інтерфейси | USB |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота | 183 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 356 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Також шукають | недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Швидкість монохромного друку | 26 стор/хв |
| Ширина | 360 мм |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 116 ₴

