Крісло Орсон • АКЛАС • PL TILT - невелика стильна модель з лінійки геймерських крісел. Привабливий дизайн і ергономічна конструкція робить його привабливим не тільки для любителів пограти, але і для тих хто багато часу проводить на робочому місці.
Дизайн. Дана модель досить м'яка за рахунок товстого шару поролону. Ергономіка забезпечена за рахунок продуманої до дрібниць конструкції, розробленої з урахуванням анатомічних особливостей будови тіла людини. Форма спинки з бічною підтримкою, ергономічним прогином в районі попереку і інтегрованим підголовником зніме зайве навантаження з хребта і дозволить зберегти правильну поставу і хороше самопочуття як за грою, так і під час роботи або відпочинку. Лінії прошивки сидіння і спинки не тільки прикрашають крісло, але і створюють рельєф поверхні з масажним ефектом.
Оббивка. Сучасний дизайн крісла доповнений вдалим вибором оббивних матеріалів. Спеціальна меблева тканина-сучасний оббивний матеріал, який не тільки не поступається по міцності і зносостійкості, але і володіємо кращою гігроскопічністю і повітропроникністю, ніж створюють більш комфортну посадку.
Механізм. Механізм гойдання TILT, встановлений в даній моделі, що дасть можливість переривати роботу або гру приємними сеансами розслаблення, не встаючи з улюбленого крісла. Газліфт допоможе встановити оптимальну для Вашого зросту висоту сидіння. У верхньому положенні крісло має високу посадку, що підійде людям високого зросту.
Підлокітник. На широких пластикових підлокітниках встановлені м'які накладки-вашим рукам буде забезпечена надійна і комфортна опора. Робоча частина підлокітників - рухома, її можна підняти вгору, якщо вам в даний момент не потрібні підлокітники або ви не любите ними користуватися.
Хрестовина. Суцільнолита хрестовина виготовлена з міцного товстостінного пластику з внутрішніми ребрами жорсткості, що дозволить їй витримувати навантаження понад 120 кг. Текстурна поверхня пластику захищають хрестовину від подряпин і дрібних потертостей від взуття. Прогумовані роликові опори забезпечать кріслу необхідну мобільність і підійдуть для будь-якого типу покриття підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 73 см |
| Гарантія | 12 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Синій |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота підлокітників | 80 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Маса крісла | 16 кг |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Матеріал рами | Пластик |
| Налаштування підлокітників | є |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 70 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 45 см |
| Розмір сидіння | 50 х 51 см |
| Тип механізму | тілт |
- Ціна: 5 637 ₴


