матеріал рами - пластик, матеріал покриття - штучна шкіра, розмір сидіння - 52 x 46 см, коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 75 см |
| Гарантія | 12 |
| Колір каркаса | коричневий;чорний |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота підлокітників | 71 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Маса крісла | 17 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Пластик |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 61 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 45 см |
| Потрібна збірка | Да |
| Розмір сидіння | 52 x 46 см |
| Розмір упаковки | 85 x 33 x 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 106 ₴





