
Крісло ігрове Xtrike ME Advanced Gaming Chair GC-907 RGB Black/Red (GC-907)
7 521 ₴
- В наявності
- Код: 00-00147876
Ігрове крісло XTRIKE ME GC-907 — це чудовий вибір для геймерів, які прагнуть організувати стильне та комфортне ігрове середовище. RGB підсвічування крісла допоможе підкреслити ваш індивідуальний характер. Високоякісні та довговічні дихаючі матеріали забезпечують відмінну циркуляцію повітря. М’яке та пружне наповнення крісла робить його зручним для щоденного користування.
Виробник також подбав про здоров’я спини користувачів. Подушки для шийного та поперекового відділів хребта підтримують спину в безпечному положенні при сидінні. За потреби їх можна зняти.
Ергономічний дизайн крісла дозволяє відрегулювати кут нахилу спинки та висоту крісла відповідно до потреб користувача. П’ять міцних та маневрених коліщат роблять крісло мобільним. Вони тихо і плавно ковзають по підлозі, зберігаючи при цьому її цілісність. Надійна конструкція крісла витримує вагу до 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота сидіння | 53 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Маса крісла | 17 кг |
| Матеріал покриття | штучна замша |
| Матеріал рами | Пластик |
| Матеріал роликів | пластик |
| Межа нахилу спинки | 160° |
| Налаштування пом'якшення попереку | Да |
| Налаштування підголівника | Да |
| Налаштування підлокітників | 2D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 43 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір сидіння | 53 х 48 см |
| Тип механізму | газ-ліфт |
| Ширина області плечей | 53 см |
- Ціна: 7 521 ₴








