матеріал рами - сталь, матеріал покриття - текстиль, розмір сидіння - 56 х 43 см, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Multi-block |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 80 см |
| Гарантія | 24 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота підлокітників | 82 см |
| Максимальна висота сидіння | 59 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Маса крісла | 26 кг |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал роликів | поліуретан |
| Межа нахилу спинки | 170° |
| Налаштування підголівника | Да |
| Налаштування підлокітників | 3D |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 67 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 51 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір роликів | 76 мм |
| Розмір сидіння | 56 х 43 см |
| Ширина області плечей | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 318 ₴







