Наше легендарне крісло тепер у доступнішому варіанті – Arc X. Високий рівень комфорту та високоякісні компоненти аналогічні до флагманської моделі. Широкий вибір доступних колірних матеріалів дозволить кожному вибрати оптимальний варіант за своїми уподобаннями.
Особливості та переваги:
- Підходить до всього! Універсальний дизайн крісла дозволяє йому як невід'ємною частиною ігрового сетапа, так і тримати стиль в інтер'єрі сучасного офісу.
- Зовнішній вигляд на будь-який смак! Вибирайте класичний стиль із використанням PU-шкіри, або затишну та міцну тканину.
- Асортимент кольорів дозволить задовольнити переваги кожного.
- Надміцна металева база є надійною опорою для всієї конструкції крісла. HATOR Arc X може витримувати "пілотів" вагою до 200 кг!
- Наповнювачем для крісла є цілісні частини піни високої густини з коефіцієнтом 65кг/м3. Це забезпечує пружну посадку та довгий ресурс експлуатації.
- Підлокітники – важлива частина крісла. Ергномічні 4D підлокітники зможуть точно підлаштуватися під ваші потреби та надати ще більшого комфорту.
- Давай відпочинемо! Спинка сидіння відкидається на 160°, що створює чудові умови відпочинку після довгої робочої чи ігрової сесії.
- Великі колеса діаметром 7.6 см дозволяють легко і безшумно пересуватися по будь-якій поверхні, не ушкоджуючи її.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 139 см |
| Гарантія | 24 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Світло-сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота підлокітників | 80 см |
| Максимальна висота сидіння | 54 см |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Маса крісла | 33 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Матеріал роликів | поліуретан |
| Межа нахилу спинки | 160° |
| Налаштування пом'якшення попереку | Да |
| Налаштування підголівника | Да |
| Налаштування підлокітників | 4D |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 67 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 49 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір роликів | 76 мм |
| Розмір сидіння | 40 x 49 см |
| Тип механізму | газ-ліфт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 687 ₴










