матеріал рами - пластик, матеріал покриття - штучна шкіра, розмір сидіння - 49 x 47 см, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 68 см |
| Гарантія | 12 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота підлокітників | 76 см |
| Максимальна висота сидіння | 52 см |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Маса крісла | 14 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Пластик |
| Матеріал роликів | пластик |
| Межа нахилу спинки | 135° |
| Налаштування пом'якшення попереку | Немає |
| Налаштування підголівника | Немає |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 66 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 42 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір роликів | 50 мм |
| Розмір сидіння | 49 x 47 см |
| Тип механізму | газ-ліфт |
| Ширина області плечей | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 236 ₴







