
Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Fabric Size L Grey (AD12YDC-L-01-G-PV/F)
19 351 ₴
- В наявності
- Код: 00-00141492
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості та переваги:
- Вбудована 4-стороння ергономічна підтримка, яка адаптується до вашого хребта.
- Магнітна подушка з піною з ефектом пам'яті та з охолоджувальним елементом забезпечує максимальний комфорт.
- Суцільнометалеві 4D підлокітники з магнітом дозволяють змінювати їх кольорові накладки або установити стільницю.
- Ергономічна розширена спинка знімає навантаження з вашої спини і забезпечує легкість сидіння.
- Збільшено розмір області сидіння, що забезпечує комфортне сидіння протягом усього дня.
- Нахил від 90° до 160° та плюс додаткові 15° під час гойдання.
- Kaiser 3 має спеціальну модульну конструкцію magclap, тому одна людина може легко виконати весь процес збірки крісла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Маса крісла | 29 кг |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Межа нахилу спинки | 165° |
| Налаштування підлокітників | 4D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 44.5 см |
| Тип механізму | Multi-Functional Tilt |
| Ширина області плечей | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 351 ₴









