керований 3-го рівня, в стійку, Портів - 26, SFP+, 2.5Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Комутація - 124 Гбіт/с, Робота - від -5˚ до 40˚ C, Ш - 442.4 мм, Г - 325 мм, В - 43.7 мм, 5.1 кг, 24xPoE, 2хSFP+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 43.7 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 325 мм |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість портів | 26 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Робоча температура | від -5˚ до 40˚ C |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Ширина | 442.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 342 ₴




