Некерований комутатор Ethernet з 24*10/100/1000M портами RJ45. Вбудований блок живлення. Підтримує установку в стійку 1U/19 дюймів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Вага | 2 кг |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 330 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 48 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 24x10/100/1000T |
| Кількість портів | 24 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Робоча температура | від -20˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Температура зберігання | від -40˚ до 75˚С |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 966 ₴





