Intel Core i5, 10400F, 6 ядер, 12 потоків, Частота, ГГц — 2.9, Частота Boost, ГГц — 4.3, Intel H410, GPU — дискретна, GeForce RTX 3060, GPU — 12 ГБ, RAM — 32 ГБ, SSD — 1 TB, 2 х DisplayPort, 1 Headphone, 1 Micphone, 2 PS2, 6 x USB, 1 x USB 3.0, 2 х HDMI, 3 x Audio, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x RJ45, немає, PSU - 600 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 10400F |
| Чіпсет | Intel H410 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Тип | Класичні |
| Виробник чіпу відеокарти | NVIDIA |
| Висота, мм | 455 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 365 |
| З підсвічуванням | кулери з підсвічуванням;на верхній панелі;на задній панелі;на передній панелі |
| З підтримкою VR | Да |
| Кардридер | немає |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал; пластик;кло |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3060 |
| Модель корпусу | Vinga Ghost |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 1 TB |
| Об'єм графічної пам'яті | 12 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | охолодження корпусу: 5 x 120 мм RGB LED вентилятора;охолодження ЦП: BOX кулер |
| Покоління процесора Intel | 10-th generation |
| Потужність блока живлення | 600 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1200 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC4-21300 |
| Також шукають | для 3D графіки;для відеомонтажу;для графіки та дизайну;для фотографа;системні блоки |
| Тип ПК | Ігрові |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип графічної пам'яті | GDDR6 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.3 |
| Частота встановленої пам'яті | 2666 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 2.9 |
| Ширина, мм | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 860 ₴



