Intel Core i7, 14700KF, 20 ядер, 28 потоків, Частота, ГГц — 3.4, Частота Boost, ГГц — 5.6, Intel B760, GPU — дискретна, GeForce RTX 4080 SUPER, GPU — 16 ГБ, RAM — 32 ГБ, SSD — 1 TB, Blueto 5.2, Wi-Fi 6E, 6, Audiox Headhone, 1 х Microy USB 3.0, 7 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type А, 3 x DisplayPort 1.4a, 1 x HDMI 2.1a, 2 x SMA antenna connectors (2T2R), 1 x RJ45, немає, PSU - 1000 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6E |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Тип | Класичні |
| Виробник чіпу відеокарти | NVIDIA |
| Висота, мм | 470 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 430 |
| Додатково | M2 слот;вікно на боковій панелі;рідинне охолодження;слот 2.5" hdd\ssd;слот 3.5" hdd\ssd |
| З підсвічуванням | кулери з підсвічуванням;на верхній панелі;на задній панелі;на передній панелі |
| З підтримкою VR | Да |
| З підтримкою СВО | Да |
| Кардридер | немає |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість потоків | 28 потоків |
| Кількість слотів | 4 |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 192 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал; пластик;кло |
| Модель корпусу | Vinga Darklight |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 1 TB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | охолодження корпусу: 4 x 120 мм ARGB вентилятора;охолодження ЦП: СВО |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Потужність блока живлення | 1000 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | для 3D графіки;для відеомонтажу;для графіки та дизайну;для фотографа;дорогі;з Windows;потужні;систем |
| Тип ПК | Ігрові |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип графічної пам'яті | GDDR6X |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Товщина металу | 0.7 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота процесора, ГГц | 3.4 |
| Ширина, мм | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 739 ₴

