23.8, 1920 x 1080 (Full HD), Intel Core i3, 1215U, 6 ядер, 8 потоків, Частота, ГГц - 1.2, Частота Boost, ГГц - 4.4, SOC, GPU - вбудована, UHD Graphics, RAM - 12 ГБ, SSD - 512 GB, Wi-Fi (802.11ac), Bluetooth 5.1, 2 x USB 2.0, 1 х HDMI, 2 x USB 3.2 Gen2, 1 x RJ45, дротова миша, дротова клавіатура, PSU - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1215U |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC256 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.1;Wi-Fi (802.11ac) |
| Вага (кг) | 7.03 |
| Вбудована веб-камера | HD 720p |
| Вбудовані динаміки | є |
| Тип | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 434 |
| Гарантія | 12 |
| Глибина, мм | 185.3 |
| Додатково | TPM-модуль;слот 2.5" hdd\ssd |
| Діагональ екрана | 23.8 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х HDMI;2 x USB 2.0;2 x USB 3.2 Gen2;1 x RJ45 |
| Кардридер | немає |
| Країна виробництва | Китай |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | Lenovo All in One |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Потужність блока живлення | 90 Вт |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура;дротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1744 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC4-25600 |
| Також | Моноблок |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип екрана | звичайний |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип поверхні | антиблікова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.4 |
| Частота встановленої пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 1.2 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 541 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 339 ₴









