27, 1920 x 1080 (Full HD), Intel Core i7, 1355U, 10 ядер, 12 потоків, Частота, ГГц - 1.7, Частота Boost, ГГц - 5.0, GPU - вбудована, Iris Plus Graphics, RAM - 16 ГБ, SSD - 1 TB, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 1 х HDMI, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x RJ45, дротова миша, дротова клавіатура, PSU - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 |
| Вбудована веб-камера | HD 720p |
| Вбудовані динаміки | є |
| Тип | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Гарантія | 12 |
| Глибина, мм | 186.3 |
| Діагональ екрана | 27 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Кардридер | немає |
| Країна виробництва | Китай |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Iris Plus Graphics |
| Модель корпусу | HP All in One |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 1 TB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | без DVD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 90 Вт |
| Потужність динаміків | 2 х 2 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура;дротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1744 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC4-25600 |
| Також | Моноблок |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип екрана | звичайний |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип поверхні | антиблікова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота у Boost, ГГц | 5.0 |
| Частота встановленої пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 1.7 |
| Ширина, мм | 612.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 554 ₴




