ДБЖ 2E — це сучасний та економічний пристрій, що забезпечує стабільну роботу комп'ютера навіть у разі вимкнення електроенергії. Він ідеально підходить для тих, хто хоче контролювати стабільну роботу своїх пристроїв незалежно від коливань в електроживленні. Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) для телекомунікаційного обладнання та апаратури автоматичного оброблення даних. Він забезпечує "запас" енергії на випадок збою живлення, тим самим захищаючи від втрати даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21.9 кг |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 4 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232/USB |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість АКБ | 4 |
| Призначення | для побутової техніки;для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 440 х 528 х 88 мм |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний;монтуємий в стійку |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної току | правильна синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 689 ₴





