Монітор Prologix PL2424HD з роздільною здатністю 1920x1080, має діагональ 23.8 дюймів. Цей IPS монітор з безрамковим дизайном забезпечує чудову якість зображення і широкі кути огляду. Насиченість кожній сцені надають 16.7 мільйонів кольорів, а динамічні сцени оживатимуть перед вами з частотою оновлення 100 Гц.
Широкі кути огляду
З монітором PL2424HD ви можете насолоджуватися переглядом з будь-якого місця! Це все завдяки кутам огляду 178°/178° і зручному екрану з можливістю нахилу в межах від -5° до 15°.
Різні варіанти під'єднання
Підключайте, налаштовуйте, користуйтеся! Вбудовані порти D-Sub (VGA), HDMI, DP і Audio 3.5 mm дають вам свободу під'єднати що завгодно. А вбудовані колонки? Так, з PL2424HD ваші фільми та музика зазвучать без додаткових пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 2.95 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | Да |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 30 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;дешеві;до 10000 грн;до 4000 грн;до 5000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 3 643 ₴










