Конвектор Electrolux серії Air Gate Digital Inverter призначений для використання як основне або додаткове джерело тепла для обігріву будівель та споруд, офісів та квартир, заміських будинків та дач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.3 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 36 |
| Додатково | IP24;Wi-Fi;вологозахисний корпус;захист від дітей;захист від замерзання;захист від перегріву;таймер; |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | закритий |
| Особливості | дисплей;термостат |
| Площа обігрівання | 30 кв.м |
| Потужність | 3000 Вт |
| Режими роботи | Обігрівання |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для дому;для квартири;з таймером |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
| Функції захисту | вологозахист;датчик перекидання;захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴

