Електричний конвектор із механічним керуванням чорного кольору зі стильним візерунком, класом захисту IP20 і двома режимами потужності 1 250/2 000 Вт. Оснащений регульованим термостатом і розрахований на обігрів приміщення площею 20 м2 . Клас енергозахисту – перший. Є захист від перегріву та індикатор живлення нагрівального елемента. Конвектори ARDESTO підтримують два типи монтажу – настінний і підлоговий. Кронштейни та пасивні опори для підлогового встановлення постачають в комплекті з обігрівачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Встановлення | настінний;підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | IP20;коліщата / ніжки для переміщення;світловий індикатор роботи |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | відкритий |
| Особливості | мобільність;терморегулятор |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;недорогі |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴








