Тепловентилятор електричний Tekhmann TCEF-9/760 представляє собою мобільний пристрій, призначений для обігрівання та вентиляції виробничих і допоміжних приміщень великого об’єму з належною вентиляцією (будівельних об’єктів, складів, гаражів, торговельних павільйонів, теплиць, оранжерей тощо).
Обігрівання приміщення за допомогою тепловентилятора TCEF-9/760 здійснюється завдяки інтенсивному нагнітанню та безперервному руху повітряного потоку, який створюється вбудованим електричним вентилятором, через нагрівальний елемент.
Модель має три режими роботи:
I режим – вентилятор;
II режим – 50% потужності;
III режим – 100% потужності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 430 х 385 х 385 мм |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | відкритий |
| Особливості | вентилятор |
| Площа обігрівання | 80 кв.м |
| Потужність | 9000 Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для дому |
| Тип | тепловентилятор |
| Тип обігрівача, для сінка | тепловентилятор |
| Функції захисту | вологозахист |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 473 ₴





