Конвекційний обігрівач Saturn ST-HT8666 призначений для ефективного обігріву приміщення загальною площею до 17 м.кв. Це досить потужний прилад з механічним регулятором нагріву. Висока теплопродуктивність даного приладу досягається за рахунок якісного Х-образного алюмінієвого нагрівального елемента, який швидко наповнює опалювальне простір теплим повітрям. Обігрівач Saturn ST-HT8666 обладнаний регульованим термостатом - спеціальним пристроєм, який спрацьовує при зміні температури і здатним або відключити, або включити подачу енергії на обігрівач. Безпека даної моделі забезпечується захистом від перегріву і відключенням у разі перекидання пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.4 кг |
| Встановлення | настільний;підлоговий |
| Габарити | 445 х 770 х 140 мм |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | коліщата / ніжки для переміщення |
| Колір | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | голчастий |
| Особливості | Термостат |
| Площа обігрівання | 17 кв.м |
| Потужність | 1500 Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Також шукають | для квартири;економні |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
| Функції захисту | датчик перекидання;захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴

