Електричний конвектор із механічним керуванням білого кольору зі стильним візерунком, класом захисту IP20 і двома режимами потужності 1 250/2 000 Вт. Оснащений регульованим термостатом і розрахований на обігрів приміщення площею 20 м2 . Клас енергозахисту – перший. Є захист від перегріву та індикатор живлення нагрівального елемента. Конвектори ARDESTO підтримують два типи монтажу – настінний і підлоговий. Кронштейни та пасивні опори для підлогового встановлення постачають в комплекті з обігрівачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити | 440 х 640 х 145 мм |
| Габарити (В х Ш х Г) | 440 х 640 х 145 мм |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | IP20 |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | відкритий |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 1250 Вт;2;2000 Вт |
| Тип | конвектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴








