Тепловентилятор має кілька ступенів нагріву, дає Вам можливість підібрати найкращий температурний режим вироби потужністю 2000 Вт. Тепловентилятор є невеликим, продуктивним у використанні приладом. Він дозволяє забезпечувати правильне поширення тепла по всій кімнаті, створює гарну атмосферу в холодні дні.
Основне:
- Потужність: 220-240 В, ~50 Гц, 2000 вт
- Захист від переверту и перегріву
- 2 рівні потужності
- Тип: Підлоговий
- Управління на корпусі
- Вага:1,1
- Площа 20 кв м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 275 х 209 х 137 мм |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | відкритий |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип | тепловентилятор |
| Функції захисту | датчик перекидання;захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴



