Номінальний струм: 10 А
Частота: 50 Hz
Кількість секцій: 9
Місце використання: Приміщення
Приєднувальна потужність: 2000 Вт
Потужність: 2000 Вт
3 режими обігріву 800/1200/2000 Вт
Напруга (В): 220-240 V
Автоматичне вимкнення
Площа обслуговування (м2): 15
Розміри (шхвхг): 64 × 40,8 × 28 см
Розмір упакованого приладу (шхвхг): 66,5 × 48,3 × 14,3 см
Вага нетто: 9,5 кг
Вага брутто: 10,5 кг
Приєднувальна потужність: 2000 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | автовідключення |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Терморегулятор |
| Площа обігрівання | 15 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для кімнати;для квартири |
| Тип | Оливний |
| Тип обігрівача, для сінка | масляний обігрівач |
| Функції захисту | датчик перекидання;захист від замерзання;захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 936 ₴



