Тепловентилятор GRUNHELM FH-03, 1000-2000 Вт - електричний прилад, призначений для швидкого обігріву приміщень всіх типів - житлових, офісних, складських площею не більше 20 м.кв.
Має трьохрежимний принцип роботи, що дозволяє використовувати його в будь-який час року, як влітку, так і взимку. Компактний обігрівач, дозволяє швидко і ефективно прогріти невелике приміщення. Температура всередині вентилятора регулюється термостатом і захистом від перегріву. Тепловентилятор має теплий, гарячий і холодний режими обдуву.
Як і інші моделі тепловентиляторів серії GRUNHELM FH-03, дана модель також належить до виду спіралевих тепловентиляторів. Такий вид тепловентилятора має досить низьку вартість, малогабаритність і високу ступінь нагріву.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Встановлення | настільний;підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | захист від перегріву;термостат |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | спіраль |
| Особливості | Термостат |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;недорогі |
| Тип | тепловентилятор |
| Тип обігрівача, для сінка | тепловентилятор |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴


