Компактний тепловентилятор ARDESTO FHY-2000WB для підлогового встановлення зі спіральним нагрівальним елементом потужністю 2000 Вт і трьома режимами роботи.
- Три режими роботи (вентилятор, обігрів 1000 Вт, обігрів 2000 Вт)
- Захист від перегріву
- Регульований термостат
- Ручка для перенесення
- Індикатор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | автоматичне підтримання заданої температури Індикатор живлення;вбудований термозапобіжник;захист від |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | спіраль |
| Особливості | вентилятор;мобільність;терморегулятор |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;недорогі |
| Тип | тепловентилятор |
| Тип обігрівача, для сінка | тепловентилятор |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴






