Електричний обігрівач Einhell EH 5000 - це дуже потужний вертикальний пристрій із спеціально розробленими металевими нагрівальними елементами. Він ідеально підходить для обігріву майстерень, невеликих складських приміщень, наметів та швидкого осушення окремих приміщень. Потрібну кімнатну температуру можна легко встановити за допомогою двох установок нагріву (2500 Вт/5000 Вт) та плавно регульованого термостату. EH 5000 має захист від бризок та потужний осьовий вентилятор з алюмінієвим робочим колесом. Вихідні грати виготовлені з дротяної сітки з порошковим покриттям, а задня стінка корпусу оцинкована. Вентилятор продовжує працювати, щоб забезпечити охолодження нагрівальних елементів після використання, а міцні ніжки забезпечують максимальну стабільність. Обігрівач гарантовано безпечно працює, оскільки він оснащений вбудованим захистом від перегріву, який автоматично вимикає обігрівач у разі перегріву. Обігрівач працює за допомогою інтегрованої вилки 400 В/16 A CEE, а вбудована ручка для перенесення дозволяє легко транспортувати обігрівач.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.3 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 430 х 295 х 250 мм |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | IP24 |
| Колір | Бірюзовий |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Особливості | вентилятор;мобільність;терморегулятор |
| Площа обігрівання | 50 кв.м |
| Потужність | 5000 Вт |
| Режими роботи | 2;2500 Вт;5000 Вт |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
| Тип | теплова гармата |
| Тип обігрівача, для сінка | теплова гармата |
| Функції захисту | захист від перегріву |
- Ціна: 1 517 ₴

