Класичні масляні радіатори Vinga характеризуються простотою експлуатацією та керуванням. Сучасний дизайн та базове виконання робить їх найбільш привабливими та доступними для споживача.
Характеристики:
- Максимальна потужність 2400 Вт
- Ручне управління
- 5 режимів контролю тепла 400, 800, 1200, 2000, 2400 Вт
- Плавний регульований термостат
- Функція захисту від перегріву
- Функція захисту від перекидання
- Рекомендована площа обігріву до 25 кв. м.
- Легко переміщати, обігрівач на коліщатках
- Мінімалістичний та стильний дизайн
- Вбудований керамічний тепловентилятор (400W) з можливістю обдува без нагрівання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.7 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | автоматичне відключення при перекиданні;термостат |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | закритий |
| Особливості | мобільність;терморегулятор |
| Площа обігрівання | 25 кв.м |
| Потужність | 2400 Вт |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири |
| Тип | Оливний |
| Тип обігрівача, для сінка | масляний обігрівач |
| Функції захисту | датчик перекидання;захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴

