Електричний конвектор з тижневим програматором, електронним керуванням, класом захисту IP24 і потужністю 2000 Вт. Розрахований на обігрів 20 м2. Конвектори Ardesto підтримують два типи монтажу – настінний і підлоговий. Кронштейни та опори поставляються в комплекті з обігрівачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Встановлення | настінний;підлоговий |
| Гарантія | 60 |
| Додатково | IP24;захист від замерзання;захист від перегріву;захист від перекидання;можливість програмування;розе |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Україна |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Особливості | дисплей;терморегулятор; термостат |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;з таймером |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
| Функції захисту | вологозахист |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴







