ARDESTO — бренд якісної й надійної побутової техніки, кліматичного обладнання, посуду та аксесуарів для дому.
Спільна робота з передовими центрами розробки дала нагоду реалізувати найінноваційніші та найсміливіші тенденції у світі промислового та побутового дизайну. Продукція Ardesto доповнить і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Виробничі потужності розміщені в Європі, Туреччині та Китаї. Обладнання заводів відповідають світовим стандартам, а вся продукція Ardesto проходить суворий контроль якості та сертифікована за європейськими й українськими стандартами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Габарити | 810 х 200 х 100 мм |
| Габарити (В х Ш х Г) | 810 х 200 х 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | IP24;захисна решітка;захист від перегріву |
| Колір | Сріблястий |
| Потужність обігрівання | 3000 Вт |
| Нагрівальний елемент | кварц |
| Особливості | Термостат |
| Площа обігрівання | 16 кв.м |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири |
| Тип | інфрачервоний |
| Тип нагрівального елемента | інфрачервоний обігрівач |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴







