Оновлена серія Kraken забезпечує якісне охолодження, приголомшливі візуальні ефекти та інтуїтивно зрозуміле встановлення. Інтерфейс програми CAM відкриває користувачеві можливість тонкого налаштування кулера, що забезпечує оптимальну продуктивність.
- Помпа оснащена вбудованим 1.54-дюймовим квадратним РК-екраном для відображення системної інформації або користувацьких зображень у режимі реального часу.
- Потужний насос Asetek забезпечує оптимальне охолодження і безшумну роботу зі швидкістю до 2800 об/хв.
- Містить високопродуктивні вентилятори PWM із гідродинамічними підшипниками для оптимального охолодження.
- Включає вентилятори F120 RGB Core.
- Кабель з одним відведенням спрощує встановлення.
- Гумова трубка посилена нейлоновим обплетенням для запобігання витокам.
- Керуйте користувацьким вмістом екрана, RGB, швидкістю насоса і безшумними кривими вентилятора за допомогою програмного забезпечення NZXT CAM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Обслуговування СВО | немає |
| Повітряний потік | 78.02 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 74.7 x 74.7 x 55.97 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 26 мм |
| Розміри радіаторів | 121 x 394 x 27 мм |
| Рівень шуму | 30.6 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;TR4;TRX4;1156 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 2.70 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 319 ₴






