Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM2+, 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 1156, 1366, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 2000 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 34.3 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 78.73 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 70.5 x 70.5 x 52 мм |
| Розміри радіаторів | 396 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 34.3 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;2011-3;2066;AM2;AM2+;AM3;AM3+;AM4;AM5;FM1;FM2;FM2+;1156;1366;2011 |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тиск | 2.39 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 216 ₴





