Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - поліестер, об`єм - 18 л, Особливості - бічні кишені, застібка на блискавці, регулируемые лямки, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 370 мм |
| Гарантія | 24 |
| Об'єм | 18 л |
| Особливості | бічні кишені;застібка на блискавці;регулируемые лямки |
| Спинка | м'яка |
| Ширина основного відділення | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴










