Oukitel RT6 — надійний планшет, який може задовольнити потреби як у роботі, так і в іграх в будь-яких умовах. Оснащений універсальною підставкою, за допомогою якої можна зручно поставити ґаджет для комфортного користування або ж легко носити його, тримаючи його однією рукою чи повісивши за ремінь.
Насолоджуйтесь чітким зображенням на 10,1-дюймовому IPS-дисплеї із роздільною здатністю 1920х1200. Він є стійким до подряпин та дозволить переглядати будь-який контент з хорошим кольоровідтворюванням та яскравістю.
Продуктивність моделі та швидкий відгук на ваші запити гарантуватиме процесор MediaTek MT8788, розроблений для мобільних і високопродуктивних планшетних пристроїв з обчислювальною потужністю, необхідною для складних програм, глобальної навігації та 3D-ігор. Достатньо місця для збереження необхідних застосунків, файлів, фото і відео забезпечить містка оперативна та внутрішня пам’ять.
Збережіть зворушливі моменти будь-якої події завдяки основній та фронтальній камерам на 16 МП із вбудованими різними режимами знімання. Міцна конструкція дає змогу зафіксовувати чудові миті навіть за дуже холодних чи спекотних умов.
Місткість акумулятора становить 20000 мАг, також передбачена можливість швидкого заряджання 33 Вт. Крім того, пристрій підтримує зворотну зарядку, тому допоможе живити інші електричні пристрої поза приміщенням.
Oukitel RT6 є стійким до пошкоджень, сертифікований за військовим стандартом MIL-STD-810H та стабільно працюватиме навіть в екстремальних умовах завдяки наявним різним рівням захисту від води (IP68), пилу (IP69K) та падінь з висоти до 1,5 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 20000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Вага (г) | 1030 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Висота (мм) | 168 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Fast Charge 33W |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 16 Мп |
| Колір задньої панелі | чорний |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Навігація система | BDS;Galileo;ГЛОНАСС;GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Процесор | MediaTek MT8788 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Також шукають | 2024 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 17 |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Ширина (мм) | 250 |
- Ціна: 12 999 ₴










