Dell Vostro 3530 — хороший ноутбук, створений для виконання повсякденних завдань, роботи або дистанційного навчання.
Пристрій оснащений широким екраном із матрицею VA, високою роздільною здатністю та частотою оновлення 120 Гц. Переглядати вебсторінки, працювати з текстовою інформацією та дивитися серіали на Netflix буде комфортно й легко.
Ноутбук оснащений основним процесором Intel Core i5-1334U, який відмінно впорається з надскладними завданнями й режимом мультизадачності, а вбудована відеокарта подбає про чудову графіку. За швидкість системи відповідає оперативна пам'ять на 8 ГБ та місткий накопичувач SSD.
Vostro 3530 має ергономічна повнорозмірна клавіатура, з якою зручно працювати з таблицями, текстами й розрахунками. Вона сподобається студентами, викладачам, аналітикам і економістам завдяки наявності цифрового блока.
Ноутбук виконаний у стильному дизайні, має міцну конструкцію вагою всього 1.66 кг, що забезпечить портативність пристрою. Широкий набір інтерфейсів подбає про підключення необхідних аксесуарів, накопичувачів і ґаджетів.
Dell Vostro 3530 — ідеальний помічник для робочих буднів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358.5 мм |
| Вага | 1.66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;LAN (RJ-45);USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 236 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Vostro |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;до 30 000 грн;з SSD-диском;на Windows;ультра |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120Hz |
- Ціна: 28 473 ₴








