Vivobook S 15 OLED K5504 — це потужний ноутбук для професіоналів. Сучасні компоненти пристрою дозволять досягти всіх поставлених цілей з високою продуктивністю та швидкістю. До того ж стильний та вишуканий дизайн пристрою в елегантному кольорі привертатиме до себе увагу та підкреслюватиме стиль власника.
Забезпечує неперевершені враження від роботи з контентом та відпочинком за переглядом фільму чи відео, адже оснащений екраном розміром 15.6" дюймів. OLED-панель видає соковиті кольори з глибоким чорним кольором. Кінематографічний колірний обхват, точна передача кольору і відмінна ергономіка роблять даний дисплей ідеальним і для розважальних програм, і для професійної роботи.
Компактні габарити ноутбука дозволяють працювати з ним у будь-якому місці, адже вага складає всього 1,7 кг, а товщина корпуса — 18 мм.
Також у ноутбуці передбачена підтримка стандарту Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
Для комфортних відеоконференцій ноутбук оснащений прокачаною вебкамерою та мікрофоном. Ви будете краще розуміти співрозмовників, а вони вас, навіть якщо потрібно вийти у відеочат в кафе чи з дому, наповненого людьми.
Ультрастильний Vivobook S 15 OLED — для тих, хто готовий заявити про себе!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H (2.6–5.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i9 |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.3 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;1 х USB 2.0;1 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 229 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1620 (WQHD) (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;ультр |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120Hz |
- Ціна: 40 999 ₴










