16", 2560x1600 (WQXGA), OLED, Intel Core Ultra 9 185H (2.3 - 5.1 ГГц), 32 ГБ, SSD - 2 Тб, NVIDIA GeForce RTX 4090, GPU - 16 ГБ, Windows 11 Pro, підсвічування клавіатури, TPM модуль, 1.95 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H (2.3 - 5.1 ГГц) |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 354 мм |
| Вага | 1.95 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4090 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 90 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16.4 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 246 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB;Мишка в комплекті;чохол в комплекті |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Об'єм SSD | 2 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ROG Zephyrus |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 240Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 999 ₴










