Acer Extensa 15 — це ноутбук, з яким можна відкривати нові вершини свого успіху.
Продуктивність ноутбука забезпечує продумана апаратна начинка, яку складають процесор Intel Core i3-1215U, 12 ГБ оперативної пам'яті та SSD-накопичувач. Сховище даних такого типу дасть можливість зберегти всі необхідні дані: документи, музику, відео тощо. Воно допоможе значно спростити роботу та збільшити рівень комфорту користувача.
Для підключення периферійних пристроїв, зовнішніх дисків, флеш-накопичувачів і аксесуарів, пристрій оснащений портами USB і HDMI. Зберігся і LAN порт для інтернет-кабелю, що буде зручно для офісного чи домашнього використання, адже дозволяє використовувати швидкісне дротове підключення до мережі.
Acer Extensa 15 є універсальним помічником для широкого кола користувачів. Може слугувати інструментом для роботи в офісі, мультимедійним центром для домашнього відпочинку, а також навчальною платформою для школярів і студентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3 1215U (3.3-4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 363 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 48 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 241 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Extensa |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з S |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 17 276 ₴









