Acer Extensa 15 — це ноутбук, з яким можна відкривати нові вершини свого успіху. Оснащений 15,6-дюймовим дисплеєм Full HD, що забезпечує неперевершену якість зображень та відео. Вузька рамка корпусу гарантує більше простору для перегляду, а матове покриття екрана гарантуватиме високу контрастність та насиченість кольорів навіть при найбільш яскравому світлі.
Продуктивність ноутбука забезпечує продумана апаратна начинка, яку складають процесор AMD Ryzen 3 7320U, оперативна пам'ять на 16 ГБ та місткий SSD-накопичувач. Сховище даних такого типу дасть можливість зберегти всю необхідну інформацію: документи, музику, відео тощо. Воно допоможе значно спростити роботу та збільшити рівень комфорту користувача.
Для підключення периферійних пристроїв, зовнішніх дисків, флеш-накопичувачів і аксесуарів пристрій оснащений набором портів. Під час роботи з бездротовим підключенням ноутбук також не розчарує, адже підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11 ax.
Acer Extensa 15 є універсальним помічником для широкого кола користувачів. Може слугувати інструментом для роботи в офісі, мультимедійним центром для домашнього відпочинку, а також навчальною платформою для школярів і студентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 363.4 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 239 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 610M Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Extensa |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 18 199 ₴







