15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Celeron N4500 (1.1-2.8 ГГц), 4 ГБ, SSD - 128 ГБ, Intel UHD Graphics, Chrome OS, сенсорний екран, TPM модуль, 1.6кг, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 (1.1-2.8 ГГц) |
| Тип процесора | Celeron |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 366 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 48 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 244 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 128 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;сенсорний екран |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | Acer Chromebook |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;до 25 000 грн;до 30 000 грн |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | eMMC |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 025 ₴








