27", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1000:1, 1 х HDMI, 1 х DisplayPort, регулювання нахилу, 612.3 x 451.7 x 170 мм, VESA - 75x75 мм, немає, 3.6 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х HDMI |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 6мс |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴





