Революція вигнутого екрана
Вигнутість екрана з радіусом кривини 1000R — це нова вершина технології виробництва вигнутих екранів із кривиною, яка повністю відповідає кривині кришталика очей людини, що забезпечує максимальний реалізм зображення й комфорт для зору.
Створений для переможців
Підтримка частоти 165 Гц, час відгуку в 1 мілісекунду та сумісність із технологією синхронізації G-Sync забезпечать вам перемогу в будь-якій грі.
Повне занурення в ігрову ситуацію
Вигнутість екрана з радіусом кривини 1000R — це нова вершина технології виробництва вигнутих екранів із кривиною, яка повністю відповідає кривині кришталика очей людини, що забезпечує максимальний реалізм зображення й комфорт для зору.
Радіус кривини екрана 1000R
Реалістичні сцени на екрані ніби оточують вас з усіх боків. Оцініть наступний рівень захопливої ігрової атмосфери, яку ви не відчували ніколи раніше. Екран із кривиною 1000R заповнює ваш периферичний зір і дає змогу бачити найдрібніші деталі вигляду та дій героя на екрані.
Роздільна здатність WQHD
Роздільна здатність WQHD ігрового монітора в 1.7 раза вища за Full HD роздільну здатність, що забезпечує надзвичайну деталізацію й чіткість зображення.
Швидке реагування і плавність "екшн" сцен
Станьте переможцем усіх ворогів у найдинамічніших поєдинках. Технологія 240 Гц RapidCurve усуває лаг навіть у найдинамічніших ігрових ситуаціях. 1-мілісекундний відгук екрана дасть змогу вам кинутися на вашого ворога точно в той момент, коли ви його побачили. Курсор вашої миші водночас миттєво переміститься в потрібну точку екрана та не залишить за собою шлейфу.
Сумісність AMD FreeSync Premium
Сумісність із технологією AMD FreeSync Premium синхронізує роботу графічного процесора й екрана, усуваючи лаги та тремтіння зображення. Динамічні ігрові сцени зображаються стабільно та плавно завдяки AMD FreeSync Premium, що допоможе вам завжди виходити переможцем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Єгипет |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х HDMI |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 2500:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -2° ~ +18° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Розміри з підставкою | 616.6 x 477.4 x 272.6 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 48 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Black Equalizer;Eye Saver Mode;Flicker Free;HDR 10;Low Input Lag Mode |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;З вигнутим екраном;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 8 557 ₴










