Lenovo D24-40 — монітор від відомого виробника, що призначений для використання як в домашніх умовах, так і в офісі. Він отримав 21.5-дюймовий екран з VA-матрицею та роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Вона дозволить працювати, грати або дивитись відеоконтент без втрати якості зображення навіть у сонячний день.
Монітор легкий, має достатньо тонку рамку, яка дозволяє при наявності декількох ідентичних виробів створити мультимоніторну конфігурацію. Така можливість дозволить глибше поринути у події динамічної гри або захопливого фільму. Також таку конфігурацію часто використовують для роботи з редагуванням фото чи відео. Із інтерфейсів наявні порти – VGA, HDMi.
Дизайн виробу стильний, виконаний в класичному чорному кольорі. Підставка отримала лаконічний дизайн. Вона забезпечить монітору надійну стійкість. Завдяки кріпленню VESA, виріб можна розміщати на стіну для економії простору кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.274 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 23 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2023;LCD;TFT;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Технології поліпшення зображення | Eye Comfort;Low Blue Light |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Ширина видимої області | 527 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 3 914 ₴









