AOC 27B2DM – витончений монітор, який вдало підійде для використання, як вдома, так і в офісі. Він оснащений 27-дюймовою панеллю з VA-матрицею. Широкий кут огляду дозволяє точно відображати кольори при кутах огляду до 178 градусів. Роздільна здатність Full HD (1920x1080), дозволяє не упустити найдрібніші деталі під час перегляду улюбленого контенту, або ж при роботі із графічними редакторами.
Режим Low Blue Light AOC забезпечить захист зору при щоденній роботі за ПК, від шкідливих синіх променів без втрати кольору та якості дисплею. Монітор має тонку рамку, яка дозволяє об'єднати декілька подібних моніторів, та створити мультимедійну конфігурацію. Пристрій оснащений усіма необхідними інтерфейсами - VGA, DVI та HDMI.
Дизайн монітору лаконічний, виконаний в чорному кольорі, тому ідеально підійде до будь-якого інтер’єру. Завдяки кріпленню VESA, виріб можна розміщати на стіну для економії простору кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DVI;1 х VGA |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | Да |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 20 000 000:1 |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2021;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free;Low Blue Light |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 4 942 ₴








