Acer X34Vbmiiphuzx — це 34-дюймовий монітор від компанії Acer. Він має OLED-панель з роздільною здатністю 3440x1440 та матовим покриттям, що забезпечує чітке і деталізоване відтворення зображення.
Ця модель монітора пропонує високу якість кольору та широкі кути огляду, що робить його ідеальним для роботи з графікою, фотографіями та відео. Монітор має яскравість 250 кд/м² і статичну контрастність 1500000:1, що забезпечує чіткість і контрастність зображення. Час відгуку 0.5 мс дозволяє уникнути розмиття під час швидкого руху на екрані, що особливо корисно для ігор і відео.
Завдяки AMD FreeSync забудьте про перешкоди, затримки, викривлення та розриви зображення під час ігрових сеансів чи перегляду динамічних відео. Вбудовані технології разом з підтримкою HDR гарантуватимуть якісне відтворення навіть за високої частоти кадрів. А завдяки зручній ергономічно розробленій підставці регулюйте нахил екрана та ще більше покращуйте перегляд.
Дизайн монітора простий і стильний. Він має тонкі рамки, що дозволяють створити багатомоніторну конфігурацію для підвищення продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип матриці | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х USB;1 х USB Type-C;2 х HDMI;RJ-45 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 34" |
| Кількість динаміків | 2 х 5 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.232 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | OLED |
| Регулювання за висотою, мм | 120 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 3440 x 1440 |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;ultrawide;великі;для PlayStation/Xbox;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free;Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync;AMD FreeSync |
| Частота оновлення екрана | 175 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 38 072 ₴







